ul. Gminna 153, 42-221 Częstochowa

O nas

Parę słów o Domesthic

Od lat dostarczamy polskie produkty Domesthic do hurtownii chemicznych w całej polsce. Wykwalifikowana kadra z bogatym doświadczeniem zapewnia pełną pomoc przy dokonywaniu zakupów. Wychodzimy z założenia, że fachowość oraz przyjemność współpracy powinna leżeć po obu stronach, dlatego za kluczowe uważamy terminowość oraz uczciwość handlową. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które stanowią odpowiedź na problemy dotyczące dbania o czystość w gospodarstwach domowych.

Jak przebiega współpraca?

Filozofią firmy jest wspólne osiąganie zysków, poprzez nie tworzenie sobie wzajemnej konkurencji. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty, oraz profesjonalną obsługę. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszym asortymentem, oraz cenami hurtowymi, prosimy wysłać zapytanie na adres mail: biuro@domesthic.pl, bądź zapraszamy na kawę do naszej siedziby mieszczącej się po adresem:

Domesthic R.Krysiński Spółka Jawna
42-221 Częstochowa
Ul. Gminna 153

Jak się z nami skontaktować telefonicznie?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 – 16:00

tel. (34) 361 66 66

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku.

Parę słów o naszym sklepie Alma Med

Przez lata gromadziliśmy doświadczenie w sprzedaży hurtowej artykułów medycznych i farmaceutycznych. Swój profesjonalizm oraz nabyty perfekcjonizm w kontakcie z klientem postanowiliśmy wykorzystać w sprzedaży detalicznej. Przez lata poszerzaliśmy swój asortyment, nie zaprzestając kłaść nacisk na najwyższą jakość produktów. Wciąż w naszej ofercie można z tygodnia na tydzień znaleźć nowe produkty, które zadowalają od ponad dekady najbardziej wymagających klientów. Zaufanie i zrozumienie jakim obdarzamy kontrahentów pozwoliło nam uzyskać szerokie grono stałych odbiorców, którzy za kluczowy warunek współpracy stawiają sobie terminowość oraz uczciwość handlową.

Czym się zajmujemy?

Sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów medycznych, kosmetycznych środków czystości, sprzętu stomatologicznego oraz dentystycznego. Jesteśmy producentem artykułów marki Domesthic, specjalizującej się w produkcji akcesoriów do sprzątania, czy pielęgnacji ciała. Stabilną pozycję na rynku potwierdzają rzeszę zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają, ceniąc sobie miłą i pomocną obsługę.

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, bądź po prostu chcę uzyskać dodatkowe informację na temat oferowanych przez nas produktów, bardzo prosimy o kontakt pod wybrane numery telefonów:

tel. (34) 361 66 66

W sytuacji braku interesującego Państwa towaru, prosimy wysłać zapytanie na adres:

biuro@domesthic.pl