Pewnie świetnie znany jest wam problem pękających worków. Wystarczy włożyć do kosza trochę więcej cięższych śmieci, aby doprowadzić do przepakowywania do nowego przez rozerwanie sie starego. Co gorsza, zapewne niejednym z was zdarzyło się, że nasze odpady kończyły na podłodze w kuchni. Problem wszystkim znany, ale przez wielu bagatelizowany. Mocne worki na odpady Domesthic skutecznie radzą sobie z tym nieprzyjemnym problemem.

SUPERmocne worki LDPE na śmieci z taśmą zapewniają nie tylko najwyższą wytrzymałość, ale dzięki solidnej taśmie ściągającej gwarantują 100% wykorzystania pojemności. Ich zalety wykorzystywane są również w takich zadaniach domowych jak przechowywanie kurtek na zimę, pościeli dla gości, butów sezonowych, czy niepotrzebnych ubrań. Szczelne zamknięcie niepozwoli na dostanie się kurzu, a pojemność i elastyczność okaże się znacznie efektywniejsza niż kartonowe pudła, które zajmują tak dużo miejsca.

Jeśli cenisz sobie ekologiczność, wyposaż swoje pomieszczenie gospodarcze w kolorowe worki wykonane z cienkiej folii HDPE. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym można skutecznie ułatwić sobie segregację odpadów. Każdy miłośnik ekologii, któremu nie jest obojętny los naszej zielonej planety powinien zaopatrzyć się w takie worki. Pomimo cienkiej folii cechuje je duża wytrzymałość.

Domesthic sprawi, że prace porządkowe w Twoim domu staną się przyjemniejsze i skuteczniejsze. Dzięki SUPERwytrzymałym worką możesz do woli eksplorować jego wnętrze nawet ciężkimi przedmiotami. Nie martw się już o rozerwania, czy pęknięcia. Poznaj jakość innowacyjnych worków Domesthic i ciesz się ich niezrównaną jakością!