Jak dobrze nam są znane sytuacje w których nie mamy odpowiedniej wielkości worka na odpady do za dużego pojemnika, czy wystarczająco dużego garnka do przyrządzenia dania dla przyjeżdżającej właśnie rodziny, bądź zmywaka kuchennego, który idealnie wkomponuje się w kształt wszystkich naszych naczyń. A dlaczego by tak nie stosować na przykład różnych zmywaków? Każdy z nas ma różnie wymagania i preferencje.

Na szybkie przetarcie rozlanej szklanki soku świetnie nadawać się będzie ścierka gąbczasta. Wykazuje się ona nie tylko bardzo wysokim wskaźnikiem chłonności ale również bardzo długą żywotnością. Dzięki swojej strukturze na długo zachowują świeżość i zapachową neutralność. Domesthic oferuje zmywaki gąbczaste pakowane w pakiety po 3 sztuki, które na długo pozostaną z Tobą w kuchni.

Do przetarcia zakurzonego blatu, stołu jadalnianego, okapu, czy szafek kuchennych świetnie nadaje się ścierka wykonana z mikrowłókien. Materiał wytwarzany niemalże w kosmiczny sposób często okazuje się niezbędnym przyjacielem domu nie tylko w kuchni, o czym pisaliśmy tutaj. Uniwersalna tkanina bardzo dobrze poradzi sobie z przypaleniami na garnkach, czy pobrudzonych wyrobach szklanych.

A co w przypadku, gdy chcemy chronić nasze paznokcie przy wykonywaniu prac kuchennych? Rozwiązaniem są rękawiczki ochronne i zmywak profilowany od Domesthic. Ostrzejsza powierzchnia zmywaka skutecznie doczyści ciężkie do usunięcia, przypalone zabrudzenia. Nie rysuje powierzchni i dzięki profilowanej budowie chroni nasze dłonie przed uszkodzeniami. Zdarzyło Wam się nie umyć patelni po przypalonym sosie? Pewnie po czasie wyglądał jeszcze gorzej, a wy nie wiedzieliście jak się do tego zabrać? W takim przypadku niezastąpiony jest druciak ze stali nierdzewnej od Domesthic. Świetnie poradzi sobie z przywartymi nieczystościami. Jeśli garnek jest delikatniejszy, rozprawi się z nim zmywak do teflonu, który daje gwarancje subtelnego podejścia do powłoki chroniącej wasze naczynia.

Jeśli nie masz w domu żadnego płynu do mycia podłóg, a Wasze płytki w kuchni są w opłakanym stanie, to z pomocą przyjdzie dostępny w naszej ofercie mop z mikrowłókien. Dzięki swojej strukturze, dopracowywanej w laboratoriach zapewnia czyste powierzchnie przy użyciu samej gorącej wody. Nie pozostawia smug, pozostawiając po sobie lśniącą posadzkę. Sprawdza się również na powierzchniach drewnianych, bądź wykonanych z kamienia.

Zamień nudne sprzątanie w przyjemność z produktami Domesthic. Cieszmy się wolnym czasem, który wspólnie uda nam się zaoszczędzić z naszymi artykułami. Obróćmy prace kuchenne w rodzinną atrakcję, przecież sprzątanie nie musi być karą. 😉